סיפור מקורי - 3 קוקסיליות מחפשות שותף

מנהל: prozaq

Re: סיפור מקורי - 3 קוקסיליות מחפשות שותף

הודעהעל ידי prozaq » 21 ספטמבר 2019 07:08

תגובה שניה להיום , מפתיע , אבל צריך גם לפתוח דף חדש , "מחר יהיה זה יום חדש , ומה אפשר מיום חדש כבר לצפות" כמו שאומר השיר.

כל יום הוא יום חדש , כל יום וההפתעות שלו , ללכת איתו למסעדה היה רעיון גאוני , לגמור לו בפה , פעמיים או יותר? ........היה גם קינוח לארוחה בת שלוש מנות , בשבילו זו מנת הפרוטאין היומית שלו 8-)

זו גם הסיבה שהיא רצתה להשאיר אותו לעצמה , מישהו שהיא תוכל לזיין על בסיס קבוע , השתיים האחרות שימצאו להן פסיבי אחר , זה שלה , היא זו שמצאה אותו.

הן עשו מסיבה , אוהבות לעשות מסיבות , עם עוד כמה חברות , ועוד כמה פסיביים שהן מצאו ברשת , ממש לא בעיה למצוא אותם , היתה שם אורגיה של גברים מוצצים לקוקסינליות , וקוקסינליות מזיינות לגברים את הצורה , אחחחחח איזו אורגיה שזו היתה , ועכשיו גם יש פסיבים קבועים לשתי השותפות שלה :lol:

הנה , פתחתי דף חדש
סמל אישי של המשתמש
prozaq

הודעהעל ידי prozaq » 28 ספטמבר 2019 06:29

כשהיא היתה מגיעה הביתה , איזה חום בחוץ , והיו כמה אנשים שממש עיצבנו אותה היום , היא היתה פורקת את המתח של אותו היום , בתוך הפה שלו , כן , ככה , הוא מחכה לה ערום כביום הוולדו , עם כרית לברכיים שלו שיהיה לו נוח , עם הפה ממש בגובה של הזין שלה , הדגדגן המוגדל נקרא לזה ;) וכל מה שהיא היתה צריכה לעשות היה להוריד את המכנסיים , ולתקוע את הדגדגן המוגדל שלה לתוך הפה המחכה שלו , עמוק , כמו שהיא אוהבת.

ואז הם בילו ערב כשהיא רגועה לגמרי "באשמתו" , כל המתחים והלחץ של היום , פרחו להם עם הרוח.

בשבילו היא הדבר הכי יפה עלי אדמות , היא זו שעושה אותו מאושר , ואיך אומרים? יחס גורר יחס , כשהם יחד , לא משנה מה קורה בחוץ , הם חיים בגן עדן קטן שהם פתחו לעצמם , שבו שניהם רגועים להפליא

תמונה
סמל אישי של המשתמש
prozaq

הודעהעל ידי prozaq » 05 אוקטובר 2019 07:32

תראו לי קוקסינלית שאומרת שהיא לא אוהבת שמוצצים לה.

אני אגיד לכן : הנה שקרנית :lol:

זה שבתור אשה במלוא מובן המילה , קיבלת גם זין בעסקת חבילה , קורה , קרה לכן , זה לא אומר שצריך לשכוח ממנו......

ישנם באלה שבשבילם לראות נשים עם פנים יפהפיות , חזה בנוי לתפארת מדינת ישראל , שאותו אתה מת למצוץ , בזמן שהיד שלו מעמידה לה את הזין , מאוחר יותר יעמוד לך רק מלחשוב עליו , איזה פה יש לבן זונה הזה..........

היא נזכרה בימים ששלושתן זיינו לו את הצורה , והוא היה מקבל את מנת הפרוטאין היומית שלו בשפע , כשהן גמרו לו בפה.

שיטעם את גן העדן.

ואז היא ראתה לשמחתה , שדברים השתנו , מידי פעם היא נכנסה לחדר של אחת השותפות שלה , כדי למצוא אותה מזיינת למישהו את הפה , כשהוא שוכב על הגב והיא מעליו .

והשותף נשאר רק שלה , בדיוק כמו שהיא רצתה.

איזה פה שיש לבנזונה הזה...........
סמל אישי של המשתמש
prozaq

הודעהעל ידי prozaq » 12 אוקטובר 2019 08:48

מה שהבדיל אותו משאר המוצצים שכבר ביקרו בחדר המיטות שלה , היתה האהבה שלו למצוץ ולבלוע את הגמירה שלה , פרוטאין טיבעי ישר מהטבע , הרופאים ממליצים ;)

זו גם הסיבה שדוקא הוא זכה לתענוג והכבוד הזה להיות זה שמוצץ לה את הזין כל בוקר אחרי השינה , מה לעזאזל עושים עם זיקפת הבוקר הזו? ככה היא גם מתחילה את היום רגועה להפליא.

מצידו הוא מצא את האחת , זו שהטעם שלה הוא טעם גן עדן מבחינתו , יגעת מצאת ומצצת - תאמין , ככה אומר הפתגם

לפנות ערב , וזו כבר עובדה שסיפרתי עליה , הוא היה מקבל את פניה ערום כביום היוולדו , על הברכיים , עם כרית רכה מתחת לברכיים , עם פה פתוח ומזמין , היא מקבלת את ההזמנה בשמחה , ותוקעת אץ הזין העומד שלה , רק מהמחשבה שזה מה שמחכה לה בבית , עמוק בתוך הפה המזמין שלו , איזה פה יש לבנזונה הזה..

כשהפה שלו לא עוזב לשניה את הזין שלה , הם היו עוברים לחדר המיטות , היא היתה משכיבה אותו על הגב כשהיא מעליו , ואז מעניקה לו את מנת הפרוטאין השניה שלו לאותו היום

את מה שקורה בחדר המיטות שלהם לפני השינה , את זה כבר נשאיר לדימיון הפרוע שלכן :lol:
סמל אישי של המשתמש
prozaq

הודעהעל ידי prozaq » 21 אוקטובר 2019 06:13

בואו נסטה לרגע מהסיפור , נחזור אליו אחר כך , יכול גם להיות שזה בכל זאת חלק מהסיפור ;)

אם את מוצאת את עצמך נמצצת בידי מישהו שיודע מה שהוא עושה , והוא אוהב את זה , גם למצוץ לקןקסינלית את הזין עושים מאהבה או שלא עושים בכלל...............

את גם מוצאת את עצמך נכנסת הביתה אחרי יום עבודה קשה ומעצבן , והפקקים האלה בכלל הרגו אותך , והוא.........מחכה לך על הברכיים , ערום כביום היוולדו , ואז נעשה איזה קסם , הזין שלך בתוך הפה המחכה שלו , ושוכחת שהיה לך יום קשה בחוץ בזמן שהוא מקבל את מנת הפרוטאין שלו , אומרים שהרופאים ממליצים על זה , ואז את שוכחת שהיה לך יום קשה , "יצאתי בכלל מהבית?" :lol:

הוא בעצם מצץ לי בבוקר כדי שאני אצא לעבודה עם חיוך על הפנים...................

בערב לפני השינה , כשהיא זו שמחליטה באיזו שעה הם יכנסו למיטה , היא תופסת אותו באוזן , לחדר המיטות , תתישב על המיטה ותמשוך אותו אליה עם הפנים בין הרגליים שלה.

מאוחר יותר היא תעביר אותו למיטה , בכל זאת הוא ישן במיטה , איתה , תשכיב אותו על הגב , בתנוחה ששניהם אוהבים , היא למעלה עם הזין שלה עמוק בתוך הפה שלו , איזה פה שיש לבנזונה הזה........

לפני את גם תגידי לו : אתה רוצה למצוץ לי או שאני אגיד לך : תמצוץ לי? , ידעתי........

יש לך שתי אופציות , לגמור לו בפה , או בתוך הישבן הבנוי לתלפיות שלו , החלטה שלך............

הוא מוצא את עצמו חי עם נימפומנית :lol:
סמל אישי של המשתמש
prozaq

הקודם

חזור אל לקוחות מדברים Small Talks

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אודותינו

מרכז הפורומים טראנסיות כאן תוכלו למצוא מידע לגבי כל תחום מעולם הטראנסיות לשתף חוויות תכנים קישורים ועוד...

number of visits track