סיפור מקורי - 3 קוקסיליות מחפשות שותף

מנהל: prozaq

Re: סיפור מקורי - 3 קוקסיליות מחפשות שותף

הודעהעל ידי prozaq » 28 מרץ 2020 07:13

מניסיון אישי אני יכול להגיד , שאם היא יודעת מראש שאני בא רק כדי למצוץ לה , לתת לה את הכבוד המגיע לה , בכל המיקרים שזיכיתי לטעום , הארוח היה באמת מופתי.

משום מה להרבה מעבר לזמן שנקבע מראש.

חצי דקה אחרי שאני נכנס , אני עם הברכיים על כריות נוחות , היה נכון כמו שאומרים בצופים , עם הזין שלה עמוק בתוך הפה שלי , ולאט לאט , את מחליטה על הקצב , את מוצאת את עצמך מעליו , עם הזין שלך בתוך הפה שלו , אחרי שעה , את מחליטה שהוא דוקא מוצא חן בעינייך , אני רוצה קצת להכיר אותו , מה יש? אסור?

אז את מציעה לו איזה מסאז' טוב , תוך כדי שיחה על דא ובמיוחד על הא , עוד כשעה בערך , לפני שאת רוצה שהוא ילך כבר , את מציעה לו לגמור לו בפה , "אז אגמור בשיר מזמור" כמו ששרים בחנוכה , הוא מאמץ את הרעיון בשמחה :)

שילך הביתה עם טעם של עוד ........ בפה , בואנה , הזין שלה טעים ברמות על , לאשה הכי אמיתית שיש , שקרה לה פאנצ'ר קטן , גדל לכן זין , טעים ברמות על ,

רק המחשבה שהבנזונה הזה , שיודע למצוץ............מגיע , גורם לכן להכין את הזין שלכן מראש , עם טעמים טובים , כשהוא מגיע לבקר אותך , שימצוץ , כמה שהוא טוב בזה....

אוהב אותך מור יקירתי , בגלל זה אני פה , מפרסם פה תמונות , בסגנון שאת הכי אוהבת

תודה רבה על היד החופשית לפרסם מה שבא לי :)
סמל אישי של המשתמש
prozaq

Re: סיפור מקורי - 3 קוקסיליות מחפשות שותף

הודעהעל ידי prozaq » 04 אפריל 2020 07:17

אז אזוסה , ככה נקרא לה בסיפור הזה , זו שמצאה אותו ןהביאה אותו לדירה , שכבה לה במיטה על הגב , עם שמיכה מעליה כדי שלא יהיה לה קר , השותפות שלה חיפשו אותו כי הן היו עם זיקפת הבוקר המעצבנת הזו , כדי לגלות שהאזור מתחת לשמיכה של הזין שלהן , עלה וירד , בקצב נפלא , והבינו שהוא נמצא שם מתחת לשמיכה , פיזית.........

אין כמו לקבל מציצה טובה על הבוקר.

נכון?
סמל אישי של המשתמש
prozaq

הקודם

חזור אל לקוחות מדברים Small Talks

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־5 אורחים

אודותינו

מרכז הפורומים טראנסיות כאן תוכלו למצוא מידע לגבי כל תחום מעולם הטראנסיות לשתף חוויות תכנים קישורים ועוד...

number of visits track