שליטה מצלמות סקס- הסיפור המלא

מנהל: morvital

שליטה מצלמות סקס- הסיפור המלא

הודעהעל ידי morvital » 31 אוגוסט 2018 10:57

חלק א

היי אני אספר על עצמי מעט,שמי גל בן 30 ואני עובד במקום עבודה במרכז הארץ בעבודה די מסודרת שדורשת ממני הסתובבויות לא מעטות במתחם עבודתי. כן גם אני כמו רבים אחרים כאן אוהב שליטה במצלמה, בגדי נשים ונמשך לזה מאז ילדותי במשך השנים חוויתי עליות ומורדות בעניין וכיום אני נשוי בוקר אחד הגעתי לעבודה כבכול יום התחלתי את שיגרת יומי ולהפתעתי נתקלתי מרחוק בבחורה חיננית שבהמשך התבררה לי כמזכירה החדשה בקבלה. במשך היום מצאתי עצמי מסתובב יותר ויותר ליד איזור הקבלה כדי להכיר ואולי להחליף מילה או שתיים עם הבחורה החדשה.
אני חייב לציין שמקרוב היא נראית הרבה יותר יפה וחתיכה, לובשת מכנסי ז’ינס צודים חצי משופשף בגיזרת 3/4 חולצה צמודה בצבע תכלת שמשאירה מעט מקום לדמיון ומגף שחור שפיץ בגובה של 10 ס”מ בקיצור אחת שמודעת לעצמה ויודעת איך היא נראית. הצגתי עצמי שאלתי לשמה, נופר שמה כך ברכות לא יכולתי לחשוב על שם שיותר יתאים לה. כך עברו הימים ואני רק מפנטז עליה יותר ויותר בלילות וכשאני עם אישתי יום אחד נופר ביקשה ממני לעזור לה להכניס מס’ ארגזים למחסן ואני כמו כל ג’נטלמן “אין בעייה, איפה לשים אותם?” היתקופפתי וזרקתי מבט חטוף לכיוון מגפיה שלא היה צריך הרבה והייתי מלקק לה אותם עד שיבריקו והמשכתי לדרכי. מדי פעם הייתה שולחת לי חיוכים שבתור בן לא יכולתי לפרש אותם אחרת. לאחר כמה ימים בעודי עובר ליד איזור הקבלה קראה לי נופר וביקשה לסדר לה את אחד מחוטי המחשב שכנראה יצא ממקומו לשידורי מצלמות סקס ואני כמובן קופץ על המציאה ומתקופף מתחת לשולחן, היא לא טרחה לזוז ממקומה ורגליה היו כמעט על פרצופי. תוך כדי שאני בתנוחת 4 מפשפש החוטי המחשב ומנסה להבין את הבעייה אני מרגיש משיכה עזה של תחתוני החוטיני הנשיים אשני נוהג ללבוש מדי יום לעבודה, באותו רגע רגלה שלא הייתה רחוקה ממני הוצמדו לפרצופי ודחפו את ראשי לכיוון הריצפה כך שאני בתנוחת כלב עם ראש מוצמד לריצפה ותחת כלפי מעלה ממשיכת החוטיני שלי. ואז נישמע קולה, בהתחלה חשבתי שאתה גבר לעניין לאחר זמן דיי קצר הבנתי שאתה כלבלב כמו כולם שילשום קלטתי את החוטיני שלך וחשבתי “לפחות הוא לובש דברים סקסיים” אבל היום מצאתי שזה הרבה יותר טוב משחשבתי את זונה קטנה כך את רוצה שאני אקרא לך? הזונה הקטנה שלי. כמובן שהייתי בשוק ולא ידעתי איפה ליקבור את עצמי היתמהמתי עם תשובתי ורגלה והרגשתי לחץ נוסף על ראשי, נו אני מחכה לתשובה. לא אני מתחנן תני לי לקום שמישהוא לא יראה אותי ככה. הרגשתי משיכה נוספת של תחתוני החוטיני “זו לא התשובה הנכונה” טוב, תקראי לי סיוון” או עכשיו אנחנו מדברים, עכשיו תעופי מיפה עד שאני אחשוב מה עושים עם אוצר כזה. רצתי מישם וכל היום חשבתי מה לעזאזל אני עושה איזה מצב מביך. אבל לא הבנתי שזה תחילתו של הסיוט. למחרת הגעתי לעבודה כהרגלי ובשעה 8:00 צילצל הנייד “תיכנסי בשעה 9:00 תיכנסי לשירותי הבנות תסתגרי לך בתא תתפשטי תישארי בחוטיני הזול שלך ותחשבי מה את מוכנה לתת כדי שזה ישמר ביינינו בשעה 9:30 אני אדפוק על הדלת 4 פעמים ואת תפתחי לי. השיחה נותקה. התחלתי להזיע וחשבתי מה אני עושה אני אציע לה סכום יפה ויהיה בסדר.
בשעה 9:00 התיגנבתי לשרותי הבנות נכנסתי לתא והתחלתי לחשוב כמובן שלא רציתי שתתעצבן אז התפשטתי והמתנתי לה. בשעה 9:30 בדיוק נשמעו עקביי מגפיה נוקשים על ריצפת השרותים ו4 דפיקות נשמעו על הדלת פתחתי אותה בחששות כבדות היא דחפה אותי לריצפה “שם מקומך, נו חשבת?” “כן חשבתי תגידי כמה את רוצה אני אשלם לך וכך יפרדו דרכינו ונחזור ליחסי עבודה רגילים” היא החלה לצחוק “את באמת חושבת שזה מה שאני צריכה? את כנראה באמת לא יודעת לאיזה מצב ניקלעת אז בואי אני אסביר לך” היא התיישבה על מכסה האסלה ואני בתנוחת 4 מול רגליה מביט על יופיה מלמטה. “מהיום את הכלבה שלי אם תרצי ואם לא ואני מציעה לך לרצות בכך כי זה יקל עלייך מאוד. את תקראי לי המלכה נופר ואני אקרא לך סיוון וכשיש אנשים לידינו אני אחשוב אם לקרא לך גל זה תלוי בך. דבר שלישי היום בסוף יום העבודה אני רוצה שתגיעי לביתי ברח’ בלפור 58 ותחכי לי למטה”. היא יצאה המתנתי 2 דקות וברחתי משם כל עוד נפשי בי כאילו זה יעזור. בסוף היום נסעתי לכיוון ביתה ועישנתי כמו קטר מצד אחד היתרגשתי נורא כל מה שפינטזתי עליו מתגשם אבל פחדתי כפליים לאיזה מצב נכנסתי ואיך יוצאים ממנו? הגעתי לביתה חיכיתי כ15 דקות ואז שמעתי באוזני בואי כלבה אחרי. עלינו לביתה כשאני מאחוריה ועייני נעוצות בישבנה החטוב ובעינטוזה הקל. נכנסנו לביתה ומייד הרגשתי סטירה מצלצלת “אני הרשתי לך להסתכל לי על התחת? מה את עוד עומדת? וחטפתי עוד סטירה שהעיפה אותי לריצפה” שםן מקומך ואל תשכחי זאת. היא ניגשה למטבח הוציאה שתי כוסות מזגה מעט וויסקי התיישבה על הספא ואמרה לי תתקרבי אליי ותשארי בישיבת כלבה. נתנה לי כוס ואמרה “שיפיג את הרעידות שלך” באתי לשתות היא עצרה אותי ירקה לכוס ואמרה כך זה יהיה לך יותר טעים. טוב אז ככה מהיום את הכלבה שלי ואת תעשי בדיוק מה שאני אומר לך. קודם כל תתפשטי. מייד התפשטתי וחזרתי לתנוחתי, נו אני רואה שאת לומדת יפה. איזה בגדים יש לך חוץ מהתחתונים האלו? יש לי רק כמה חוטיני כיוון שאני נשוי וזו בעייה לא קטנה. אל תדאגי אנחנו נפתור את הבעייה הקטנה הזו. עכשיו תלכי לקניון עזריאלי תיכנסי לחנות לבני נשים ותקני 5 סטים של תחתון וחזייה שניי בייבי דול ותגידי למוכרת שזה בשבילך ושאת רוצה למדוד. אבל המלכ… אין אבל את תעשי את זה וזהו אני לא רוצה לשמוע עוד ציוץ אחד. לאחר מיכן תגשי לחנות בגדים ותקני לך כמה ז’נסים צמודים מידה 32 לביינתיים עד שתרזי וכמה חולצות וגופיות. ולסיום תלכי לחנות נעליים ותקני מגף עור שחור 12ס”מ שפיץ עד הברך וסנדל יפה אדום. מיותר לציין שאת מודדת הכל כולל הכל ואני מזהירה אותך אם לא. ותגיעי לפה עוד שעתיים מעכשיו.

המשך יבוא ....
קבצים מצורפים
S73R0352.JPG
S73R0352.JPG (233.9 KiB) נצפה 1201 פעמים
סמל אישי של המשתמש
morvital
Site Admin

Re: שליטה מצלמות סקס

הודעהעל ידי morvital » 31 אוגוסט 2018 11:00

חלק ב

יצאתי מביתה בשיא המהירות כי מיותר לציין שבשעות אלו ת”א פקוקה עד הראש. הרמתי טלפון לאישתי ואמרתי לה שצץ משהו בעבודה ואני כנראה אגיע מאוחר. לאחר 45 דקות הגעתי לקניון עזריאלי ורצתי לחנות לבני הנשים הראשונה שמצאתי נכנסתי פנימה וצלצל הנייד, זו היתה המלכה נופר “חסר לך שהבגדים לא יהיו כמו שאני אוהבת רמז קטן ז-נ-ו-ת-י-י-ם” וניתק הטלפון.
המוכרת ראתה אותי בוחן את מוצרי החנות ושאלה האם אני מעוניין בעזרה השבתי בבלבול מהשיחה שהייתה לי עם המלכה נופר “כן-לא אני לא יודע” המוכרת הסתכלה עליי ואמרה אל תדאג הרבה גברים שבאים לכאן מרגישים חוסר נוחות. הסברתי לה שבניגוד לשאר הגברים אני קונה את זה בשבילי. היא הסתכלה עליי בפליאה ולא ידעה איך להגיב, לאחר מס’ שניות התעשתה על עצמה כמו מוכרת מקצועית ואמרה טוב אז על מה חשבת. אמרתי חה שאני צריך 2 בייבי דול בשני צבעים היא מייד שלפה את היקרים שהיו בחנות שלמרבה הצער גם היו הכי יפים אבל לא היה לי זמן להתברבר שאלתי אם זה למידה שלי והיא השיבה בחיוב נכנסתי למדוד וזה היה כל כך נעים מבד סאטן משי מבריק שפשוט החליק על הגוף היא שאלה איך זה? ולפני שעניתי לה היא הסיטה את הוילון וראתה אותי לבוש בבייבי דול. “אוו אתה נראה סקסי אבל חסר משהוא היא נגשה למס’ שניות וחזרה עם זוג שדיי סיליקון וחזייה ואמרה בוא אני אעזור לך הלבישה את החזייה באדומה והלבישה עליי חזרה את הבייבי דול. “עכשיו זה נראה הרבה יותר טוב” התלבשתי חזרה ויצאתי לחנות אתה רוצה לשלם? שאלה. “לא אני צריך גם 5 סטים שונים של חזיה תחתונים” ואז כבר נפתחתי “חלק עם מחוך וחלק עם בריות”. היא מייד ניגשה למלאכה הוציאה לי סט של חזיית פוש אפ עם תחתון חוטיני מתחרה בצבע אדום, סט של מחוך שחור מתחרה עם תחתון תואם וגרביוני רשת, סט חזייה ותחתון מסאטן בצבע וורוד, עוד אחד מנומר ולסיום הגישה לי סט של תחתון קצרצר וטופ מPVC שלפי דכתי היה הכי זנותי שאפשר היא קלטה את ההתלבטות שלי ואמרה “נו למה את מחכה” אתם קולטים גם היא התחילה לדבר אלי בלשון נקבה. רצתי מייד כאילו לא שמתי לב והתחלתי למדוד מדי פעם היא נכנסה לעזור לי ואמרה “אוו כמה שאת סקסית ומגרה” בכל מקרה בזבזתי שם 1/2 שעה שילמתי לה ובאתי לברוח משם אך היא קראה לי “בואי רגע זה בשבילך” ושלפה גרביון שלם שיש לו שסע בתחת ואמרה “תהני” וברחתי משם לאחר שהשארתי סכום לא קטן והרבה בושה. למזלי לא היו בנות בחנות מה שהקל על העניין. אני רץ לחפש חנות בגדי נשים ובזוית העין אני רואה חנות של בנות בנות גיל העשרה מייד נכנסתי לשם החנות הייתה מפוצצת בנות לקחתי את אחת המוכרות נתתי לה טיפ קטן והסברתי לה את המצב שאני דחוק בזמן ואני צריך ז’ינסים חצאיות מיני צמודות וחולצות בשבילי היא הסתכלה עליי עשתה מין פרצוף ואמרה “איך אתה חושב שתוכל להכנס לבגדים כאן” אמרתי לה שזה דחוף והיא פתחה את היד שלה ראתה שטר של 200 ש”ח ואמרה ננסה למצוא לך משהוא לקחה אותי למחסן הבגדים ואמרה כאן יהיה לך קצת יותר נוח למדוד והתחילה להביא לי כדי שאמדוד. רוב הבגדים היו בלתי אפשריים הם היו פשוט כל כך צמודים שאי אפשר היה לזוז והכפתורים בקושי נסגרו אבל לא היה לי זמן להתברבר ולקחתי כמעט כל מה שהיא הביאה לי 4 ז’ינסים חלקם 3/4 וחלקם שלמים 5 חולצות וגופיות ו2 חצאיות מיני מאוד מאוד קצרות שלא משאירות כמעט כלום לדמיון. שילמתי לה ורצתי לחפש חנות נעליים היה קשה למצא מגף כיוון שזו הייתה תקופה שלאחר סוף עונה אבל מצאתי בסוף חנות צדדית עם מוכר מה שהיה מפדח עוד יותר הוא שאל אותי מה אני מחפש ועניתי לו זוג מגף ארוך עד הברך עם עקב שפיץ גבוה בערך 10 ס”מואז אני שומע את קולה מאחוריי למה בערך בדיוק המוכר הסתכל עליה ושאל למידתה היא שנראה כאילו זה טריוויאלי “לא זה בשבילו” המוכר הסתכל עליי ורצה לראות שמץ של חיוך כדי שאתן לו אישור לצחוק מהבדיחה אבל זה לא הגיע. לאחר מס’ שניות הוא הלך להביא מס’ דגמים לאחר שחזר הורדתי את הנעליים ובאתי למדוד. היא שאלה אותי “מה נראה לך שכך תוכל למדוד גם כך המידה הכי גדולה שלו זה 41 ואתה 44 אתה רוצה להרוס לו את הנעליים?” ואני נהייתי אדום סלק מהמבוכה “תורידי את הגרביים המכוערות האלו ותראי לו את הגרביונים שקנית”. הסתכלתי על מלכתי במבוכה והיא אמרה “מה את מתביישת פתאום את הולכת ומודדת בכל החנויות לבני נשים ובגדי נשים ונעלים את מתביישת לקנות?” המוכר לא ידע מה לעשות עם עצמו ואני מה יכולתי עוד לעשות הורדתי את המכנסיים והגרביים וגרבתי את זוג הגרביון בצבע שחור עם שהשסע התחת ועליו עוד פעם את המכנסיים שלי. היא הסתכלה עלי ואמרה “נראה לך שאת תלבשי אותם?” מיד הבנתי ושלפתי מן אחת השקיות ג’נס משופשף למחצה שקניתי קודם לכן, הוא היה צמוד לגמריי ובקושי סגרתי את הכפתור. היא ראתה אותי נאבק עם הכפתור וחייכה חיוך קטן “את רואה זה הרבה יותר מחמיא מהשקים שאת לובשת” המוכר עזר לי לנעול את המגף שהיה בעל עקב גבוה מאוד בצבע שחור מבריק, כנראה שבגלל הגרביונים הנעל פשוט החליקה פנימה ואז עשיתי סיבוב קטן בחנות כמעט שנפלתי אבל לבסוף הסתדרתי. כמובן שהייתי צריכה למדוד עוד עשרה זוגות נעליים לדרישתה של מלכתי. המוכר שבהתחלה לא ידע איך לאכול את כל המצב הזה התחיל להראות קצת משועשע וקצת מגורה מלכתי קלטה זאת ושאלה אותו בלי שום בושה “אתה רוצה מציצה קטנה מחברתי?” והצביע עליי הוא השיב בחיוב ואני ” מה פתאום אני לא יורד לשום גבר” חטפתי איזו סטירה מצלצלת ובעיטה לצלעות שכבר מזמן לא חטפתי ואני נפלתי על צידי מלכתי נעמדה מעליי ואמרה “עוד פעם את ממרה את פי וזה הסוף שלך” דמעות התחילו להציף את עייני פשוט לא שלטתי בזה והיא משכה אותי בשיערותי לתוך החנות מאחור ואמרה למוכר “היא מוכנה אין שום בעיה”.
הוא מייד הוריד את מכנסיו ואני עוד לפני שהספקתי למחות את דמעותי הרגשתי את הזין שלו נדחף לתוך פי (הוא היה ענק) המוכר התחיל לפמפם אותי ואני שכמעט הקאתי התחלתי להרגיש את מכנסיי שמתחילות לתפוח, הייתי בשוק, מה אני נהנה מכל הסיטואציה הזו. מלכתי צחקה מהצד ואמרה “לא הייתי חולמת על זה, זה פשוט גן עדן” לאחר מס’ דקות הרגשתי נוזל חם בפי ובאתי לברוח אז מלכתי תפסה את ראשי והצמידה אותו לזיין שלו ואמרה “תבלעי את הכל כמו שאת אוהבת” ואני כדי שלא אחנק נותרתי בלי שום ברירה בלעתי הכל ומעט נשאר לי מחוץ לפי מלכתי ניגבה זאת עם האצבע שלה ואמרה “פספסת מעט מהדבש קחי פשוט חבל” ואני הסתערתי על האצבע שלה כאילו אין מחר, המוכר היה באופוריה ואני כמו זונה של שקל קמתי על רגליי ועיכסתי על עקבי לכוון הכיור לשטוף את פי מלכתי התקרבה אלי ולחשה באוזני “יש לך עתיד את עוד תראי” התלבשתי חזרה ויצאנו מהחנות בדרך עברנו בחנות פיאות ובחרנו פיאה עם שיער חלק שחור וארוך כמעט עד התחת ומשם יצאנו. מלכתי אמרה “טוב זה מספיק לך להיום אבל מחר ובכל יום את תלבשי את סט הגרביונים הבריות החזיה והתחתון לעבודה כאשר את הבולבול האומלל שלך תמשכי אותו בין רגליך כך שלא יראה. בשעב 9:00 כמו בכל יום מעכשיו את תחכי לי בשרותי הבנות כשאת לבושה אך ורק בלבני נשים.
אני אעשה לך טובה ולבינתיים את כל שאר הבגדים אני אשמור אצלי אבל אני מודיעה לך שזה זמני בלבד. עכשיו תעופי מפה
המשך יבוא ...
קבצים מצורפים
8.jpg
8.jpg (393.94 KiB) נצפה 1200 פעמים
סמל אישי של המשתמש
morvital
Site Admin

הודעהעל ידי morvital » 31 אוגוסט 2018 11:01

חלק ג

הגעתי הביית משעה 22:00 ואישתי חיכתה לי ושאלה “מה קרה שהגעת בשעה כזו מאוחרת?” ואני מנסה להראות סחוט המעבודה “כן זה היה משהו שהבוס ביקש שאני אכין למחר בבוקר לישיבה ב 8:00 אז הייתי חייב להשאר” הלכתי להתקלח ומשם למיטה הייתי חרמן אש מה שלא קורה לי בדרך כלל אחרי העבודה, אבל לא רציתי להעיר את חשדה של אישתי אז פשוט הלכתי לישון כך. מיותר לציין שלא הצלחתי להרדם מכל המצב שפקד אותי ולמחרת בבוקר התקלחתי ולבשתי את התחתונים עם הבריות, הגרביונים והחזיה הרגשתי כל כך נשית והזיין מיד נעמד, היה קשה לי לדחוף אותו בין הרגלים אז השארתי אותו בפוזיציה הרגילה והתלבשתי בבגדי היום יום. הגעתי לעבודה וראיתי את פניה של המלכה נופר עם חיוך קטן מצביעה על השעון שעל ידה הקסומה ואני הנהנתי בראשי לחיוב והמשכתי בעבודתי. בשעה 9:00 התגנבתי לשרותי הבנות וחיכיתי בתא שנופר צוותה עלי שאחכה בו, התפשטתי וחיכיתי למלכתי, כמובן שנכנסו בנות לשרותים והחלו בשיחת בנות על איזה סוג איפור הן שמות על הנעל החדשה שההיא נעלה וכד’ בשעה 9:45 היו דפיקות בדלת וזו היתה המלכה נופר עם ג’ינס צמוד 3/4 נעלי עקב וגופיה צמודה פשוט כוסית עולםהיא התיישבה על האסלה והחלה לבדוק שהכל תקין בלבוש שלי. התחילה למשש את החזיה שלי ומשם ירדה לכוון התחתון ופתאום קלטה שהבולבול שלי לא במקומו ועוד עומד. היא נעצה בי מבט חד והעיפה לי סטירה שהעיפה את ראשי לעבר דופן השירותים ומרוב שהיא הייתה מצלצלת דמעות החלו להציף את עייני והיא אמרה “את תשלמי על זה אני מבטיחה לך, אבל קודם הבאתי לך משהו שלא מגיע לך על ההתנהגות הזו אבל זה ישרת גם אותי” והיא הוציאה קונוס לא קטן מהתיק שלה ושאלה “את יודעת מה זה? זה פלג תחת” תסתובבי אלי כאשר התחת שלך מתרומם כלפי מעלה ומפושק ואז הרגשתי אצבע אחת חודרת אלי ולאחר מכן עוד אצבע משומנת מצטרפת אליה עד שהיא החדירה לי 3 אצבעות זה כאב מעט אבל גרם לי לעונג וכתוצאה מכך הבולבול שלי נעמד כמו טיל ומייד הרגשתי לחץ עצום היא החדירה לי אותו לא האמנתי שדבר כזה יכול להכנס לחור כל כך קטן אבל מסתבר שיש לי עוד מה ללמוד ואז מלכתי אמרה “מהיום את הולכת עם זה כל יום כל היום אלא אם כן את מחרבנת וגם אז את חייבת לבקש ממני רשות להוציא אותו, כן גם בבית שלך” עכשיו תסתובבי אלי הסתובבתי ופתאום היא החלה להשתין זה היה כל כך מגרה ואז שמעתי מעין נפילה למי האסלה היא גם חרבנה לא האמנתי החל ריח די חזק בתא השירותים ורציתי להקיא אבל היא צחקה ואמרה “נו למה את מחכה תנקי” ולקחה לי את הראש והצמידה אותו לכוס שלה ואני החלתי ללקק כאילו אין מחר ואז היא הסתובבה ואמרה עכשיו מאחור ואני מעת נרתעתי אבל מה לעשות אין לי ברירה והחלתי לנקות את חור התחת שלה ואז היא אמרה ” תבריקי אותו וכן תדחפי גם את הלשון לתוך החור” היא שלחה יד לכוס שלה והחלה לאונן ולהאנח ואז פשוט התיישבה לי על הפרצוף ואמרה ” זה היה טוב, תתלבשי ותהי אצלי בבית בשעה 17:00″ ויצאה משם אני התלבשתי במהירות וברחתי משם ושטפתי טת פניי ופי. הייתי בשוק שזה קורה לי והלכתי בעבודה כמו זומבי שלו מבין מה רוצים ממנו אפילו שאלו אם אני מרגיש טוב.
בשעה 17:00 דפקתי על דלתה של מלכתי והיא פתחה לי ירדתי לרגליה ונישקתי אותן פשוט הרגשתי דחף עצום לעשות כן והיא חייכה זו אז את לומדת למרות הכל. היא התיישבה על הכורסא ואני על 4 מולה מדליק לה סיגריה והיא אומרת “טוב שלא תחשבי ששכחתי קודם כל העונשים שלך יהיו כאלו כל פעם שתעשי משהו שלא לרוחי את פשוט תקבלי עונש להיות יותר נשית למשל היום העונש שלך הוא להוריד את כל שיערות גופך פרט לראש שאותו אנו נגדל” אבל אשתי תראה אותי ותשאל מה קרה “אז תמצאי תירוץ בעייה שלך” היא הוציאה רצועות שעווה והחלה במלאכה זה כאב תופת אבל מה כבר יכולתי לעשות לאחר כשעה הגוף שרף לי והיא פתאום הפגינה רכות ונתנה לי קרם גוף והחלה למרוח אותו עלי במין רכות נפלאה כזו הרגשתי בעננים להרגיש כזו חלקה ועוד עם הקרם שהרגיע את כל גופי. ומבלי לשים לב נרדמתי. לאחר כ1/2 שעה התעוררתי כשמלכתי רוכנת מעלי”וזו המתנה בשבילך כדי להשלים מעט את המראה שלך” לא הבנתי למה היא מתכוונת הרמתי את ראשי וקלטטתי שאין לי בולבול נבהלתי כל כך ובל במבט שני קלטטתי משהו מוזר “זו המתנה שלך אלו תחתוני לייטקס שנועדו לכלבות כמוך עם בולבול לא ממושמע את לובשת אותן כאשר בבולבול שלך נכנס בכיס מיוחד בין הרגלים ומבחוץ הוא ניראה כמו כוס זו חגורת הצניעות האולטימטיבית יש חור לזיונים את חייבת להשתין הישיבה ושאת גומרת אם תגמרי בכלל כשאני אחליט זה ירטיב את החור של הכוס ויתן הרגשה למי שיחדור אליך של כוס רטוב וכמיבן חור מאחור כדי שיוכלו לזיין אותך עם מאחור , נכון שזה נפלא? עכשיו תתחילי לעשות לי תצוגת אופנה” וזרקה אלי את הבגדים ואני שהייתי בשוק מאייך שזה נראה נראה והתחלתי להתלבש.

המשך יבוא...
קבצים מצורפים
1527086_574321929317066_1801562111_n.jpg
1527086_574321929317066_1801562111_n.jpg (34.9 KiB) נצפה 1200 פעמים
סמל אישי של המשתמש
morvital
Site Admin

הודעהעל ידי morvital » 31 אוגוסט 2018 11:02

חלק ד

אספתי את הבגדים שמלכתי זרקה לעברי והחלתי למדוד אותם. בהתחלה שמתי גרביונים שלמים צבע גוף, עליהם גרביונים ירכונים מרשת תחתון ורוד מתחרה עדינה וחצאית מיני מג’נס שמתי חזיה ורודה תואמת לתחתונים ומלאתי אותה בצמר גפן, מלכתי הסתכלה עלי בזלזול ואמרה אנחנו חייבות לטפל בזה לבינתיים תשימי את הצמר גפן הזה אבל בהמשך את יכולה להאמין לי שלא תצטרכי אותו. לא ידעתי על מה מלכתי עוד חושבת אבל הייתי בטוח שזה יהיה משהו יצירתי. על החזיה לבשתי גופיה בצבע כסף ולבסוף נעלתי את מגפי העקב עד הברכיים אני חייבת לציין שזה לא היה קל בקושי יכולתי לזוז ומלכתי מגחכת מהצד ואומרת את מתחילה דיאטה מהיום מי ירצה כלבה שמנה כמוך, מעכשיו התפריט שלך הוא סלט בבוקר סלט בצהריים וסלט בערב.
כמו כל נקבה בעולם הזה את תתחילי לספור קלוריות ותתחילי להתאמן , הנה קחי כמה קלטות של ספורט ביתי תמצאי את הזמן שלך התאמן שעתיים ביום ותתחילי להוריד את השומנים המיותרים האלו. עכשיו בואי אלי על 4 זונה קטנה שלי. מלכתי הוציאה פיאה של שיער אדום חלק ושמה על ראשי זה עד שיגדל לך השיער. עכשיו תתני לי את תיק האיפור שלך ואני אלמד אותך מס’ צעדים באיפור שאת תקפידי עליהם תמיד כשאת פוגשת אותי או…..מלכתי איפרה אותי במשך 40 דק’ עם הסברים מפורטים על כל פרט פרט הוציאה לך אדום חזק ושמה לי על הציפורניים
ולבסוף אמרה לי עכשיו את נראית כמו שצריך לכי למראה. קמתי על רגלי וצעדתי לכוון המראה, מלכתי צעקה לעברי מה את חושבת שאת עושה? תתחילי לענטז וללכת כמו בחורה , סליחה מלכתי אבל קצת קשה לי עם העקבים הגבוהים. את עונה לי בלי רשות? סליחה מלכתי לא התכוונתי אני מצטערת. את תשלמי על זה אני חשבתי להתחשב בך אבל את כנראה בשלך.
בואי הנה מלכתי הוציאה פינצטה והחלה לסדר לי את הגבות נסיתי להתנגד כי את זה קשה מאוד להסתיר אבל קיבלתי בעיטה לכיוון הבטן שקיפלה אותי ולא יכולתי לנשום מלכתי רכנה מעלי
תפסה לי את הראש בשני ידיה ואמרה את תקבלי את העונש שלך כמו כלבה צייתנית הבנת? ואני מקופל לא נותר לי אלא להנהן בראש להסכמה הרגשתי חסר אונים מול מלכתי היא פשוט גברה עלי בהכל היה לה יופי מהפנט היא היתה אישה חזקה היא הייתה החלטית ופשוט מושלמת. מלכתי החלה במלאכה, זה היה כואב במשך 15 דק’ מלכתי מורטת ומסדרת ולבסוף שמה לי קרם שהרגיע את המקום. עכשיו תלכי למראה!!!! קמתי בזהירות לא למעוד והלכתי בעדינות נשית עם עינטוז קל. מלכתי התרווחה על הספה וחייכה חיוך קטנטן. ואני הגעתי למראה מסתכל ומנסה להבין מי זו במראה זה בטוח לא אני מלכתי פשוט לא החסירה פרט. נראיתי כמו זונת צמרת איפור כבד הגבות , הגבות שלי היו דקות ונשיות אני חייבת לציין פשוט נראיתי כוסית לא קטנה. הרגשתי את הבולבול שלי מנסה את כוחו אך ללא כל אפשרות הוא פשוט היה סגור בכוס שמלכתי קנתה לו הוא כאילו לא היה קיים. לאחר 5 דקות של התבוננות על כל פרט בגופי העלתי חיוך על פניי. מלכתי קלטה את זה ואמרה עכשיו אנחנו יכולות לצאת. נהייתי לבן מה אני אצא ככה לרחוב? שאלתי את מלכתי והיא אמרה בצחוק גדול רק לרחוב? יש לך טעות את עוד תראי….מלכתי התארגנה התלבשה מולי ואני פשוט הייתי מת לזיין אותה אבל במצבי לא יכולתי להציע לה כלום הרי אפילו בולבול אין לי הוא פשוט כאילו שם עכשיו יש לי פשוט כוס.
המחשבות האלו לא יצאו לי מהראש ומלכתי אמרה יאלה תיקחי את התיק שלך באתי לקחת את התיק של העבודה אבל מלכתי תפסה אותו ואמרה נראה לך? קחי זה התיק שלך זה היה תיק מעור נחש שתאם את כל הלבוש הזנותי שלי. ירדנו במדרגות בעדינות שלא נמעד והלכנו לכוון הרכב כל האנשים שעברנו לידם היו חייבים להגיב אם בשריקות או מילה טובה או סתם מבט מקנא. נכנסנו לאוטו מלכתי נהגה לכוון צפן ת”א וככל שעבר הזמן שמתי לב שאנחנו מתקרבים לתל ברוך.

המשך יבוא....
קבצים מצורפים
878.jpg
878.jpg (244.01 KiB) נצפה 1200 פעמים
סמל אישי של המשתמש
morvital
Site Admin

הודעהעל ידי morvital » 31 אוגוסט 2018 11:03

חלק ה

כאמור שמתי לב שהיא מורה לי לנסוע לכוון תל ברוך התחלתי לרעוד כולי פשוט לא ידעתי מה ראשה של מלכתי צופן, אבל לא הייתה לי ברירה. מלכתי העלתה חיוך קטן כשראתה את המתח שלי ואמרה מה את דואגת כל כך אני מבטיחה לך ערב מעניין. הגענו לחוף והרגשתי שאני עומדת להתפוצץ אני פשוט מתתי להשתין מכל המתח וביקשתי ממלכתי להשתין לפי דרישתה. מלכתי אמרה לי חכי עוד טיפה אנחנו צריכות לעשות סיבוב קטן עם האוטו ולבחון את המקום. נסענו תחילה לכיוון הכניסה של חוך תל הרוך עצמו והיו שם איזה 6-7 בנות מפוזרות על הכביש בוחנות כל רכב חולף ומנסות לקלוט את הנהג במבטהן עשינו שם סיבוב עם הרכב לאט לאט כדי לבחון את הבנות. משם המשכנו לכוון תחנות האוטובוס שם היו עוד מס’ בנות אומנם קצת פחות יפות אבל אני יכולה לומר שגם איתן הייתי מזדיינת בכייף. המשכנו לכוון חוף הצוק ושם היו עוד מס’ בנות די איכותיות שפשוט עקבו אחרי כל רכב שחלף לידן. התחננתי לפני מלכתי להשתין והיא הרשתה לי, עצרתי בצד הדרך ניגשתי מאחורי הרכב וכיוון שלא הייתה לי ברירה התישבתי כמו בחורה והשתנתי בישיבה שפופה הרגשתי כל כך מושפל אני יושב כך מול מלכתי שניקרעת מצחוק, קטנה ממני בגיל ועושה לי פשוט בית ספר. באתי לקום אך הרגשתי שכולי רטובה מהשתן שכן חגורת הצניעות הזו איפשרה לי להשתין דרכה כמו בחורה ולכן הייתי חייבת לנגב ביקשתי ממלכתי טישיו והיא מתקשה להרגע מהצחוק מוציאה חתיכת נייר ואני התחלתי לנגב כמובן שהנייר שמלכתי לא הספיק לנגב את כל השתן מה שהותיר אותי רטובה מעט מלכתי צעקה לי תוציאי את הפלג שלך עכשיו אני מרשה לך, האמת שכבר לא הרגשתי אותו הוא פשוט הפך להיות חלק ממני. הוצאתי אותו בקלות והרגשתי הקלה של נינוחות. חזרתי לרכב במהירות כדי שאף אחד לא יראה אותי לבושה כך ועוד במקום כזה (אני לא צריכה להסביר לכם איך זה עלול להתפרש) התיישבתי במקומי ומלכתי אמרה לי :
1. מהיום אם תשכחי לקחת נייר טואלט איתך כשאת משתינה את פשוט תלכי רטובה היום את נהנית מטוב ליבי כיוון שעוד מצפה לך ערב ארוך.
2. פתחי את התיק שלך יש שם קונדומים, חומר סיכה לחדירה, מטליות לחות, ליפסטיק אדום
3. קופסת סיגריות של ווג מנטה כדי שתראי מגרה יותר..
כבר התחלתי להבין מה מלכתי מתכננת ואמרתי לה שלזה אני לא מוכן יש גבול. מלכתי העיפה לי סטירה חזקה שגרמו לי לירידת דמעות שלא יכולתי לשלוט עליהן אבל המשכתי בעקשנותי.
מלכתי שינתה את מבטה למבט שטני כזה (הוא היה מפחיד באמת) והיא אמרה לי שבמידה ואני לא יעשה כל אבל כל מה שהיא תצווה עלי ומכל הלב חיי יהיו לגהינום היא פשוט תירדוף אחרי לכל מקום שבו אהיה או אלך אליו ותראה את התמונות שלי שלא לדבר על אשתי ומשפחתי. מיד הורדתי את מבטי והנהנתי להסכמה. מלכתי הורתה לי לחזור לכוון חוף תל ברוך ושם נתנה לי הוראות: עכשיו השעה 20:00 בשעה 22:00 אני חוזרת לכאן ואת תהיא כאן בדיוק עם 800 ש”ח מוחבא במגף שלך. ואת תשיגי את זה ע”י מציצות וזיונים ומעכשיו את תהיא רק פסיבית כמו שאת מבינה אין לך אפשרות אחרת. אוי לך אם לא תשיגי את כל הסכום אני רוצה לצאת מחר לקניות ברור לך? כן מלכתי. יצאתי מהאוטו והייתי מבוהל תמיד רציתי לעמוד במקום שבו אני עומדת ושגברים יזיינו אותי מהבוקר עד הערב ועוד ישלמו לי על זה? זה רק מגדיל את העוצמה. אבל עכשיו כשאני במצב הזה אני משותקת כולי כל שאר הבנות מסתכלות עלי מי זו הבחורה החדשה הזו? אז ניגשה אלי אחת הבחורות שנראתה מליון דולר, הכרתי אותה אומנם מהצד השני כשאני אספתי אותה ואז היא הייתה כסף וכסף ורק כסף לכן לא אהבתי אותה במיוחד אבל הערב היא הייתה הרבה יותר נחמדה כאילו רוצה לרכוש חברה חדשה סיפרתי לה ששמי הוא סיוון ואני כאן כדי להביא כסף למלכתי….היא לא נראתה מופתעת בכלל היא אמרה שמדי פעם קורים דברים כאלו שם והבנות אפילו גורפות לא מעט כסף. לפתע עצרה לידינו מכונית לבנה ונהגה שהיה בחור צעיר ודי חתיך שאל כמה את רוצה? הסתכלתי על רונית והיא אמרה לי תבקשי 100 ש”ח זה התעריף אמרתי לבחור והוא הנהן להסכמה. נכנסתי לאוטו וכולי התרגשתי שהוא הולך לזיין אותי כיוונתי אותו לאיזו פינה הוריתי לו לתת לי את הכסף ואז אמרתי לו תתפשט הוא שהיה חרמן כל כך הוריד את בגדיו תוך דקה התקופפתי אליו שמתי לו קונדום והתחלתי למצוץ לו את הזין המתוק שלו בתחילה הוא היה די קטן אבל התחיל לגדול ולהתקשח בפי הוא תפס את ראשי והצמיד לי אותו כדי שאכניס את כולו התחרמנתי מזה כל כך רק רציתי שיזיין אותי כבר. הורדתי את המושב שלי הרמתי אות החצאית שלי ואת רגלי והייתי עם הפנים אליו כדי שאוכל לראות אותו. הוא התמקם מולי מכוון את הזין שלו , שמתי לו את משחת השימון והוא התחיל לפמפם אותי בכוס הוירטואלי שלי הרגשתי העננים זה פשוט הרגשה של כוס כי כל חדירה הרגשתי שהוא מחכך את הזין שלו בשלי מה שנתן הרגשה של כאילו דגדגן. הוא מתוך כל ההתרגשות שאל אותי אם הוא יכול גם מאחור הנהנתי בשימחה. הרמתי את רגלי יותר גבוה כדי שיוכל להכנס שמתי עוד קצת משחת שימון וביקשתי שיתחיל לאט. הבחור ניכנס לאט לאט הרגשתי את כולו נכנס זה כאב מעט אבל לא כמו שחשבתי כנראה שהפלג שמלכתי נתנה לי עשה את עבודתו. הבחור התחיל לפמפם אותי תפסתי לא את הראש והתחלתי לנשק אותו כמו בחורה מיוחמת הרגשתי כמו זונת צמרת זה היה נפלא לא האמנתי שאני אמשך לזה כל כך. הרגשתי אותו עומד לגמור ואני רק נגעתי בכוס שלי ופשוט הרגשתי את כולי מתרטבת כל השפיך שלי נשאר בתוך הכוס שלי ונראה כאילו אני בחורה שגמרה איזה 10פעמים. נתתי לו נשיקה ניגבתי מעט את עצמי ואותו הסתכלתי במראה ושמתי אודם חדש וסידרתי מעט את האיפור שלי הוצאתי סיגריה כמו איזה כוסית הבחור הוציא מצית והדליק לי אותה זו היתה אחת הסיגריות היותר טובות שלי. בדרך חזרה הבחור אמר לי שלא ראה קוקס כמוני שנהנית מהסקס כל כך בת ברוך. מה שהוא לא ידע שזו היתה הפעם הראשונה שלי. הבחור נתן לי עוד 59 ש”ח ואמר זה שווה את זה קמתי מהמושב ויצאתי החוצה. אז הרגשתי את האפקט אחד הטובים של חגורת הצניעות שלי, בגלל שאני הייתי רטובה הבולבול האומלל שלי שהיה לכוד בפנים התוך כל הלאטקס הזה החל לשחק שם ונתן הרגשה של חוכוך קל כאילו ממשיכים לזיין אותי בכל צעד שאני עושה חזרתי לבחורה שהיתה שם רונית והיא שאלה נו איך היה? אמרתי לה שהיה מצויין. רונית השיבה נו רואים על הבחור. הדלקתי סיגריה נוספת לאחר 5 דק’ של שיחה עם רונית וחברותיה ששאלו אותי שאלות וכד’ עצרה לידי מכונית נוספת ניגשתי אליה והנהג היה איזה שמן מגעיל ושאל כמה למציצה? ואני רק בגלל שהיה כזה מגעיל ודוחה אמרתי לו 150 ש”ח הוא אמר מה כל אחת כאן לוקחת על מציצה 50 ש”ח למה מה קרה. וסיכמנו על 100 ש”ח. נכנסתי למכונית שהיתה מסריחה מסיגריות, כיוונתי אותו לפינה החשוכה, ביקשתי את הכסף והוריתי לו להוריד את המכנסיים. הוא הוריד מיד ואז אמר נו למה את מחכה זונה תתחילי למצוץ קיבלת כסף עכשיו תקבלי בונוס את הזין שלי הוא היה ענק בקושי הכנסתי אותו לפה אהל הוא התחיל לדחוף אותו. נסיתי להתנגד אבל הוא היה יותר חזק ממני פשוט הרגשתי חסרת אונים זה כאילו אונסים אותי הוא היה מסריח מלמטה כאילו לא התרלח שבוע.
אבל מה יכולתי לעסות רק רציתי שיגמר. לאחר מאמצים רבים שלקחו 10 דק’ (אתם קולטים החרא הזה הצליח להחזיק 10 דק’). הוא גמר, אני ניגבתי את עצמי ומהרתי לחזור למקומי זה היה דוחה אבל מה יכולתי לעשות זמני אוזל ואני חייבת להשיג את הכסף. רונית כבר לא היית שם נראה עלתה עם משהו ופגשתי בחורות אחרות הרגשתי כאילו אני אחת מהן זו הייתה הנחמה הקטנה לאחר הגבר המגעיל הזה. לאחר מס דק’ עצרה לידי מכונית נוספת עם 3 גברים בני 25 בערך חתיכים וחרמנים הרגשתי את זה עוד מבחוץ אמרתי להם אם זה אורגיה אז 350 לכולם.
הם מיד הסכימו כי רוב הבנות פשוט לא רצו. לקחתי אותם לפינה החשוכה שלי

המשך יבוא...
קבצים מצורפים
IMG_912222222.jpg
IMG_912222222.jpg (728.64 KiB) נצפה 1200 פעמים
סמל אישי של המשתמש
morvital
Site Admin

הודעהעל ידי morvital » 31 אוגוסט 2018 11:04

חלק ו

נכנסתי לרכבם הם פשוט הזילו ריר והתחילו למשש אותי בדרך לפינה החשוכה. הם הביאו לי את הכסף הכנסתי אותו לתוך המגף כמו זונה מקצועית הרמתי את החצאית והחלתי ללטף את עצמי בין הרגלים לכוון הכוס שמלכתי סידרה לי. הם באו לגעת בי אבל עצרתי אותם ואמרתי להם חכו קודם אני רוצה לראות אתכם מאוננים הם מיד שלפו את הכלים שלהם והחלו לשפשף את הזין שלהם. לשניים מהם היה די גדול ואחד היה קטנטן וחמוד.הרגשתי מחורמנת אפילו יותר מהם ישר התנפלתי על אחד הזרגים שהיו מולי והתחלתי למצוץ הרגשתי אותו מתקשה בתוך פי ואז הבחור השני יצא מהרכב ובא מאחורי דרך הדלת שלי סובב אותי והחל להחדיר את הזין שלו לאט לאט עד שהכוס שלי קיבל אותו בחמימות והוא החל לפמפם אותי כאילו אין מחר הבחור השלישי לקח את ידי והצמיד לזין שלו התחלתי לשפשף לו את הזין שלו. וכך הייתי שרויה במצב של מוצצת מקדימה, בחור אחר מזין אותי מאחור ואני מאוננת לשלישי. לאחר כמה דקות הם התחלפו ואני הרגשתי עונג שלא הרגשתי בחיי. אחרי 15 דק’ הרגשתי אותם גומרים ורועדים מתענוג. התלבשנו כולנו והם אמרו שזה היה אחד הזיונים היותר מוצלחים שלהם ושאלו אותי אם אני גם נפגשת בבית והשבתי בשלילה. נשקתי להם לשלןם והם הורידו אותי בצומת שבה מלכתי צוותה שאעמוד. הדלקתי סיגריה והחלתי לעשן שמתי לב שנשאר לי עוד 20 דק’ לבואה של מלכתי ואני עם 600 שח’ ביד זה לא מספיק חשבתי לעצמי. לפתע עצרה לידי מכונית אפורה התקופפתי אליה כדי להציע את גופי. הפכתי לצבע לבן זו הייתה אשתי ולידה המלכה נופר. רציתי לקבור את עצמי, מיד התיבש לי הפה ולא יצאו לי המילים. המלכה נופר חייכה חיוך זדוני ואשתי אמרה לי תיכנס במין קיפאון בקולה. מיד נכנסתי למכונית מאחור הרגשתי את כולי רועדת פשוט לא ידעתי מה לעשות. אשתי החלה לנסוע לכוון החוף ואני החלתי להתעשת ואמרתי לה את לא מבינה היא הכריחה אותי לזה……….אני ..אשתי עצרה את הרכב באחת החניות הסתובבה אלי ואמרה: נחשתי שמשהו קורה, יום אחד מצאתי תחתוני חוטיני שהם לא שלי בתוך מגירת התחתונים שלך והייתי בטוחה שאתה בוגד בי. עקבתי אחריך מעט אך לא מצאתי כלום ממש כמו בעל מושלם אך לא הייתי שלמה עם עצמי שמתי מצלמה בבית במשך שבועים וראיתי אותך מתלבש בבגדים שלי עם מגף נשי…..החלטתי להפתיע אותך בעבודה. הגעתי באחד הימים ואת מי פגשתי? את נופר! נופר היא הייתה אחת החברות הכי טובות שלי בחטיבת הביניים אבל הקשר התנתק כאשר הוריה החליטו לעזוב להרצליה. בכל מקרה פגשתי אותה ואמרתי לה שבאתי לפגוש אותך היא הציע לי ללכת קודם לבית קפה ולשוחח מעט. ושם סיפרתי לה על חששותי לגביך. היא הציע לבדוק את העניין ולעדכן אותי. לאחר כמה ימים היא בקשה את עזרתך בעניין המחשב וקלטה את התחתון אך לא הייתה בטוחה. למחרת היא ביקשה ממך לעזור לה פעם נוספת ואז היא קלטה בבירור את החוטיני הנשי שלך. מיד היא הרימה אלי טלפון, לא ידעתי מה לעשות וביקשתי לחזור אליה עוד מס’ דק’. לאחר חצי שעה החלטתי שאני רוצה לדעת עד כמה זה חמור והודעתי לנופר שאני רוצה שהיא תלך עם זה יותר רחוק לראות אם הכלל יש לך גבולות. אז היא החלה בהורדת השיער, סידור הגבות, המציצה למוכר הנעליים בקניון, קניית הבגדים, הדיאטה, היום ועוד מספר דברים שאני בטוחה שאתה יודע שאני כבר מדעת אליהם. היום צילמנו אותך מוצצת ומוצצת לכל מי שרק נתן לך ולכן מהיום הכל ישתנה ואת פשוט תשרתי אותי את המלכה ונופר וכל מי שנדרוש ממך. מהיום יש לך עבודה חדשה בערב בנוסף לעבודה שלך ביום שגם בה נראה עד כמה תוכלי להחזיק. מעכשיו תקראי לי ולנופר המלכות שלי. עכשיו תתקעי את זה בתחת שלך כפי שהבנתי את אוהבת את זה (פלאג תחת). לקחתי ודחפתי אותו פנימה ולא האמנתי עד כמה בקלות כנראה שהבחורים באמת הרחיבו לי את החור. מחר את תתחילי טיפול להורדת שיערות מהגוף בלייזר שאת תממני מהעבודה החדשה שלך. מיד לאחר מיכן יש לך תור אצל קוסמטיקאית חברה שלי שתסדר לך מראה יותר נשי כדי שתוכלי למשוך יותר לקוחות. את תמשיכי באימונים ובדיאטה שהמלכה נופר נתנה לך. את שאר החוקים החדשים תקבלי בהמשך. נסענו הבייתה והורדנו את המךכה נופר וכל הדרך הייתה שתיקה רועמת אשתי סליחה מלכתי החלה לדבר בקול סמכותי וקר דבר שלא הכרתי בה רק לא רציתי לאבד אותה. מצד אחד חשבתי איזה בושות ומצד שני הרגשתי הקלה שאשתי יודעת מזה. הגענו הבייתה וראיתי את כל הבגדים שהיו אצל המלכה נופר על הריצפה. ניגשתי למקלחת כדי להתקלח ומלכתי באה אחריי פרצה למקחת ומשכה בשיערותי לכוון החדר זרקה אותי על הריצפה וצעקה : נראה לך שאת הולכת כך ועוד נכנסת להתקלח ללא רשותי? מהיום יש חוקים חדשים בבית ואת זכויותייך את כבר איבדת. עכשיו תלכי ללבוש את כותונת הלילה שקנית אני רוצה לראות אותה ותבואי לכאן. ירדתי על 4 ובצאתי מהחדר חטפתי בעיטה בתחת שהעיפה אותי על הדלת ומלכתי עומדת מעלע עם נעל העקב שלה על פרצופי ואומרת כך את מקבלת את הפקודות שלי? מיד הבנתי וביקשתי את תחנוני מלכתי. היא שחררה אותי זחלתי לעבר הסלון שם היו מונחים הבגדים ולבשתי את הכותונת הורודה מסאטן. חזרתי למלכתי על 4 מחכה לפקודותיה והיא בדיוק סיימה להתלבש בגופיה קצרה וחוטי שכך נהגה לישון התישבה על המיטה ואמרה מחר בבוקר את קמה בשעה 6:00 מנקה את הבית כשאת לבושה בטייץ נעלי עקב וגופיה. את מכינה לי ארוחת בוקר כמו שאני אוהבת ובאה אלי מנשקת בעדינות את אצבעות רגלי עד שאני אתעורר. ברור? השבתי מיד כן מלכתי. יפה אמרה מלכתי ועכשיו אני רוצה שתתחילי ללקק את אצבעות רגליי. החלתי ללקק את אצבעותיה של מלכתי/אשתי שנראתה מגרה מתמיד. כל כך רציתי לזיין אותה אבל התביישתי וחוץ מיזה מה עוד נשאר לי מהבולבול שלי שכאילו לא קיים עוד. הוא ניסה לעמוד אבל כוחו היה לשווא כיוון לחגורת הצניעות שהמלכה נופר לא הותיר לו שום סיכוי. מלכתי החלה להאנח ואמרה תראי מה נהיה ממך אני פשוט לא מאמינה שהתחתנתי עם אפס כמוך. עכשיו תתחילי למצוץ לי כמו שמצצת לכל הבחורים שבאו אליך היום לזיין אותך. מלכתי משכה בשיערי כלפי מעלה והצמידה את ראשי לתוך הכוס המגולח שלה. ואני רציתי לענג את מלכתי ולכפר על הכל שנתתי לה מציצה הכי טובה שיכולתי. לאחר 5 דק’ מלכתי החלה לרעוד כולה מעונג והחלה להשתין, נרתעתי קצת לאחור אך מלכתי משכה אותי חזרה ואמרה אני רוצה לראות שתישפך טיפה אחת ואני ללא כל ברירה שתיתי את כל מיצי האהבה של מלכתי שהיה מעורב בשתן המלוח שלה שלהפתעתי היה די טעים ומגרה. כשסיימה הדפה אותי ממנה ואמרה עכשיו תעופי מפה לחדר עבודה עד שנסדר לך סידור קבע שראוי לך.
קבצים מצורפים
5.jpg
5.jpg (371.05 KiB) נצפה 1200 פעמים
סמל אישי של המשתמש
morvital
Site Admin

הודעהעל ידי morvital » 31 אוגוסט 2018 11:05

חלק ז

אספתי את הבגדים שמלכתי זרקה לעברי והחלתי למדוד אותם. בהתחלה שמתי גרביונים שלמים צבע גוף, עליהם גרביונים ירכונים מרשת, תחתון ורוד מתחרה עדינה וחצאית מיני מג’נס. שמתי חזיה ורודה תואמת לתחתונים ומלאתי אותה בצמר גפן. מלכתי הסתכלה עלי בזלזול ואמרה אנחנו חייבות לטפל בזה. הלכתי לחדר העבודה מגורה עד הראש לא יכולתי לחשוב על כלום מלבד סקס כמו איזו זונה חרמנית. השעה הייתה כבר 1:00 לפנות בוקר סידרתי את הכורסא שהייתה בחדר העבודה והלכתי לישון כשאני גמורה מעייפות. בבוקר התעוררתי מלילה קשה של חוסר שינה וחרמנות אין קץ שלא נתנה לי מנוחה. מיד לבשתי את הטייץ החוטיני והחזייה השחורה שקופה והחלתי בעבודות הבית כמו שמלכתי ציוותה עלי לאחר שעה של עבודה במרץ הכנתי למלכתי את ארוכת הבוקר שלה שכללה מיץ תפוזים סחוט, טוסט ומספר סוגי גבינות. ניגשתי למלכתי בצעדים חרישים כדי לא להעירה, הנחתי את המגש וניגשתי לכפות רגליה והחלתי מנשק עד שהחלה להתעורר. חיוך קל עלה על שפתיה ואני הרגשתי שימחה על כך שהצלחתי לענגה ואפילו במעט על העוגמת נפש שגרמתי לה. היא קמה ממיטתה וציוותה עלי לרדת על 4 כך שתוכל לרכב עלי עד לשירותים ואני כמו כלבלב טוב הובלתי אותה כיאה למלכה עד פתח השירותים ונעצרתי. מלכתי הורידה מבטה אלי ושאלה אמרתי לך לעזור? תמשיכי פנימה זונה את צריכה להבין את משמעות קיומך עד סוף ימייך. נכנסתי לשירותים כאשר מלכתי רכובה על גבי, מלכתי סימנה לי לעצור וציוותה עלי לפתוח פי מלכתי הוציאה את ליחת הבוקר וירקה אותה לפי. אני כמעט הקאתי אבל מלכתי הקדימה אותי ואמרה אני רוצה לראות שתירקי את זה. מיד הבנתי את הרמז ובלעתי בעל כורחי. מלכתי צחצחה שיניה וצוותא עלי לשכב על הגב . תוך שניות מצאתי אותה רוכנת מעלי עם הכוס שלה מול פני ואומרת “תפתחי את הפה המסריח שלך שמצץ אתמול את כל הזינים בת”א”. ומלכתי החלה להשתין לתוך פי וכמובן אני כבר ידעתי כי אסור לי לפספס אף טיפה וכמו כלבה טובה ניקיתי עבורה את הכוס המלכותי שלה כדי שלא תצטרך להשתמש בנייר הטואלט. פתאום ראיתי משהו מבצבץ מאחוריה של מלכתי והנה היא החלה מחרבנת לתוך פי . לא ידעתי מה לעשות ניסיתי לברוח אך ללא הצלחה מלכתי תפסה אותי והורידה לי סטירה ששלחה אותי חזרה למקומי וצעקה תתחילי לאכול את ארוחת הבוקר שלך כי לזה את ראויה ואני כמעט מקיאה אך לאחר מבטה החודר של מלכתי לא העזתי להראות סימנים אפילו. לאחר שסיימה צוותה עלי לנקות את חור ישבנה שנראה כה מגרה באותו הרגע משהו לא מובן חור שכרגע חרבן לתוך פי נראה מגרה מתמיד ואני מייד התנפלתי עליו וניקיתי עד שלא נשאר זכר. מלכתי נכנסה למקלחת ונראתה כל כך סקסית וכנראה בכוונה החלה לשחק עם עצמה כדי להגדיל את חוסר האונים שלי ולהבין את מה פספסתי. מלכתי אמרה לי “את רואה את הגוף הזה? הוא לעולם לא יהיה שלך יותר, כן את תעבדי אותו, תדאגי לו ותעריצי אותו אבל הוא לא יהיה שלך יותר לעולמים.” ואז חטפתי מכה בליבי והבנתי שאשתי כבר לא שלי אלא אני שלה כמו צעצוע. לאחר שסיימה צוותה עלי להיכנס ולהתקלח מהזוהמה וללכת להתלבש. סיימתי מקלחת של כ 20 דק’ כדי להתנקות מכל הזוהמה ויצאתי להתלבש בבגדי הגבריים. מלכתי נגשה אלי ואמרה “נראה לך שתלבשי את זה? את כבר לא ראויה לזה את רצית ללבוש בגדי נשים ולהיות זונה אז הנה את תהי זונה כל חייך עד שלא אחפוץ בך יותר”. היא זרקה עבורי ג’ינס משופשף מבגדי הנשיים חזייה וגופיה ואמרה לי תתלבשי ותנעלי את המגף שלך הוורוד. ואני כמו מיומנת תוך 20 דק’ הייתי מוכנה ומאופרת בג’ינס צמוד מקופל לגובה 8\7 מגף וורוד עם עקב 12 ס”מ חזייה מלאה בציצי סיליקון ומעליה גופיה סקסית לבנה. מלכתי אמרה “נו אני רואה שאת די מיומנת כנראה שזה נמשך יותר זמן משחשבתי בואי אחרי” ואני בקושי מצליחה לזוז בבגדי הצמודים יוצאת אחרי אשתי באור יום לבושה כמו איזו כוסית שאם רוצים אז אפשר להבחין שאני גבר מתחת כל הבגדים הללו. הגענו למכון הלייזר ושם מלכתי סגרה עבורי עסקה ללא כל וויכוח עם סוכן המכירות ומייד נכנסתי לטיפול ראשון להורדת כל שיער דופי פרט לשיער ראשי. זה כאב לא מעט אבל מה לא עושים בשביל להיות אישה… משם נסענו לקוסמטיקאית של אשתי, שאגב גם היא וגם חברתה כבר ידעו מכל העניין. היא בקשה ממני לשבת מול המראה והחלה מלמדת אותי להתאפר, סידרה לי גבות עשתה לי טיפול פנים ועבור התשלום היא אמרה לאשתי עזבי אפשר אולי בדרך אחרת מלכתי הבינה אותה ואמרה שתחכה באוטו. היא מייד תפסה אותי בראשי ואמרה ידעתי תמיד שיש לך נטייה אבל זה הרבה יותר טוב אז אם את זונה אז תתחילי להתנהג כמו זונה. היא הלכה לספה התיישבה ואמרה לי “תתחילי ללקק לי את הנעליים”. הנעלים היו מגף שפיצי שחור של כוסיות ואני הרגשתי מצד אחד מושפלת ומצד שני מגורה והחלתי מלקקת את נעליה לאחר 5 דק’ היא משכה אותי לבין רגליה והחלה משפשפת את הכוס שלה עם הפנים שלי כאילו הייתי איזה מכשיר לענוגה. כעבור 15 דק’ היא גמרה בצעקה וכל מיציה היו מרוחים על פני. הרגשתי מושפלת עוד יותר ממה שהרגשתי בהתחלה היא שלחה אותי לרחוץ את פני ולהתאפר מחדש. לאחר שסיימתי ירדתי לרכב שם חיכתה לי מלכתי אך להפתעתי היא דיברה עם בחור אחד שאת פניו לא הכרתי מלטף את ידי מלכתי. הבחור נראה כבן 30+ חתיך ונאה ואני נעמדתי לידם כאילו לשאול לפשר העניין ומלכתי אמרה לי כנסי לאוטו אני תכף באה ואני פשוט לא ידעתי מה לעשות זו אשתי שם מפלרטת עם בחור אחר מה קורה פה? לאחר 10 דק’ שאני עומד להתפוצץ מלכתי נכנסה לאוטו ואני מיד החלתי מתפרץ לשאול לפשר העניין מלכתי לא התייחסה אליי כאילו הייתי אויר. לבסוף עצרה את הרכב ואמרה “את את שלך קיבלת ותמשיכי לקבל כל לילה אז גם אני רוצה! היות שאת כבר לא יכולה לספק אותי, אני צריכה גבר עם זין גדול ואמיתי שיזיין אותי מכל הכוונים…” הרגשתי הרגשה של התקף לב משהו אחר עומד לזיין את אשתי ואני לא יכול לעשות כלום. היא הוציאה מתיקה חפיסת כדורים ואמרה זה שלך מהיום כל יום את לוקחת כדור אחד זה ישפר את הנשיות שלך. לקחתי כדור אחד והמשכנו משם לחנות סקס ברחוב דיזינגוף. שם מלכתי קנתה עבורי פלגים בגדלים שונים ודילדו שנידבק לכיסא. מלכתי צוותה עלי ללכת לאחור ולדחוף את הפלג הבינוני המוכר כמעט התפחלץ ואני כזונה מיומנת מרטיבה את החור של התחת שלי ודוחפת אותו עד שהרגשתי לחץ לא קטן על פי הטבעת שלי שהקשה על הליכתי. מלכתי שמה לב לזה ואמרה “אומנם את זונה, אבל תלכי כמו ליידי כשאת ליידי. את שומעת?!” ואני מייד התיישרתי למרות הכאב הבלתי פוסק. “זה יישאר בתוך התחת שלך כל הזמן 24 שעות אלא אם כן אמרתי אחרת.” “כן מלכתי” השבתי מושפלת וכואבת כולי. השעה הייתה כבר 16:30 איך שהזמן טס ומלכתי אמרה נלך לאסוף את נופר ונמשיך בקניות שלך את צריכה בגדים נוספים …
קבצים מצורפים
IMG_9104.jpg
IMG_9104.jpg (551.33 KiB) נצפה 1200 פעמים
סמל אישי של המשתמש
morvital
Site Admin

Re: שליטה מצלמות סקס- הסיפור המלא

הודעהעל ידי morvital » 02 אוקטובר 2018 11:53

:!:
קבצים מצורפים
01 (1).jpg
01 (1).jpg (406.97 KiB) נצפה 1052 פעמים
סמל אישי של המשתמש
morvital
Site Admin

הודעהעל ידי morvital » 02 אוקטובר 2018 11:53

קבצים מצורפים
03 (3).jpg
03 (3).jpg (349.85 KiB) נצפה 1052 פעמים
סמל אישי של המשתמש
morvital
Site Admin

הודעהעל ידי morvital » 02 אוקטובר 2018 11:54

קבצים מצורפים
04 (2).jpg
04 (2).jpg (493.96 KiB) נצפה 1052 פעמים
סמל אישי של המשתמש
morvital
Site Admin

הבא

חזור אל קוקסינליות ישראליות Israeli Transsexual

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־3 אורחים

אודותינו

מרכז הפורומים טראנסיות כאן תוכלו למצוא מידע לגבי כל תחום מעולם הטראנסיות לשתף חוויות תכנים קישורים ועוד...

number of visits track